„Браво старци, се уште сме живи: Порака на Лазар Ристовски од која треба да се засрамат помладите (ВИДЕО)

Актерот Лазар Ристовски во самоизолација сними видеопорака која им ја упати до најстарите граѓани на Србија.

– Браво, старци, се уште сме живи. Малку несредени, малку неизбричени, но живи – вели Ристовски во видеото.

Još smo živi😊👍🥂

Publiée par Lazar Ristovski sur Mardi 7 avril 2020

– Ова сум јас, без филтри за разубавување. Ние сме силна генерација. Покажавме дека сме најдисциплинираниот дел од општеството. Секоја чест. Се гледаме наскоро надвор – оптимистично порача актерот.

Прочитајте и...  Јапонската шума на самоубиствата: Зеленото море на самотијата на стотина километри од Токио (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Во служба на убавината – Соодветна храна и многу вода помагаат да имате убава и сјајна коса

Слободен печат

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не може да се оддели од своето магаре (ВИДЕО)

Слободен печат

Автобиографско дело на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Слободен печат

Израдувајте ги домашните – Цимет штрудли со смокви

Слободен печат

Обрнете внимание – Протеините се незаобиколен дел на силниот имунолошки систем

Слободен печат

Дневен хороскоп за 31 мај, недела – Погледнете каков ќе ви биде денешниот ден

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Лепа Брена со фотографиите од пред 33 години ја разбуди носталгијата кај фановите

Слободен печат

Џенифер Лопез ќе биде газдарица на бејзбол-тим!

Слободен печат

Изуми што го променија светот: Го сакате пивото и не можете без ви-фи? Заблагодарете им на овие жени!

Слободен печат

Исплива ценовникот на Тијана Ајфон: Заработува и по 1.000 евра за една ноќ, а сталните муштерии добиваат попуст

Слободен печат

Кејт Мидлтон откри што ѝ било најтешко во екот на пандемијата

Слободен печат

Опасните жени се секогаш посебни: За фаталната Југословенка мечтаеле сите, а поминала голгота

Слободен печат