Братот на Кејт Мидлтон ја запроси девојката: Вереничкиот прстен сличен како на војвотката (ФОТО)

Братот на војвотката Кејт Мидлтон, Џејмс (32) неодамна на друштвените мрежи се пофали дека се верил со својата девојка Ализи Тевент (29), со која е во врска околу една година. Парот среќната вест ја споделил на Инстаграм.

„Рече ДА! Нашата тајна е откриена, ама не можеме да бидеме посреќни што можеме да ја споделиме“, напишал Џејмс под фотографијата.

Наскоро им честитале бројни обожаватели и забележиле дека скапоцениот камен потсетува на оној што го носи и Кејт Мидлтон, односно прстенот што ѝ припаѓал на принцезата Дијана.

Profimedia
Profimedia
Instagram

Џејмс во една прилика открил дека во еден период од животот се борел со тешка депресија.

Тој е посебно поврзан со неговите пет кучиња Ела, Зула, Инка, Луна и Мабел, за кои тврди дека го извлекле од депресијата.

Прочитајте и...  Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

„Еден ден одлучив да ги земам кучињата, да седнам во кола и никому да не му кажам каде одам. Патот ме однесе до дивите делови на Лејк Дистрикт, кои сакав да ги посетувам како дете. Таму знаев со часови да шетам, а тоа ме извлече од депресијата“, обкјаснил Џејмс.

Instagram

Прочитај повеќе

Виц на денот – Кусур

Слободен печат

Доделувањето на MTV музичките награди сепак ќе се одржи во Њујорк кон крајот на Август! (ФОТО)

Слободен Печат

Секој ден правел по 200 склекови, а резултатот после само еден месец бил неверојатен! (ФОТО)

Слободен Печат

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат