Божествената ШАРЛИЗ ТЕРОН открива како треба да изгледа нејзиниот ИДЕАЛЕН МАЖ – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Божествената ШАРЛИЗ ТЕРОН открива како треба да изгледа нејзиниот ИДЕАЛЕН МАЖ

„Мојот идеален маж треба да знае да ме насмее и да има брада“, рекла Терон.

Шарлиз Терон, глумица од Јужна Африка, позната е како самохрана мајка на две посвоени деца.

Неодамна медиумите ја поврзуваа со Бред Пит, но подоцна таа ги демантираше гласините.

По врската со Шон Пен, Терон е сама, а сега открила дека е отворена за нови врски и изјавила како го замислува својот идеален маж.

„Мојот идеален маж треба да знае да ме насмее и да има брада“, рекла Терон.

„Веќе со години сум сама. Некој мора да го направи чекорот. Достапна сум. Почнав да се отворам на емотивен план за да ја пронајдам љубовта на мојот живот“, открива 43- годишната актерка.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close