6 C
Скопје

Бомбици со кикирики и смоки (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

250 гр. смоки

200 гр. печени кикирики

200 гр. крем сирење

200 гр. растопен маргарин

Подготвила: Марија Донева

Прочитајте и...  Зошто жените понекогаш се почувствителни на мириси

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар