Блејк Лајвли ја објави првата фотографија по породувањето

Блејк Лајвли летово се породи во тајност и роди ќеркичка, чие име сè уште не ѝ е познато на јавноста.

После породувањето таа вешто се криеше од папараците, па фотографијата што ја објави на Инстаграм предизвика вистинско воодушевување меѓу нејзините фанови.

Глумицата објави фотографија од њујоршкиот Музеј за сладолед, во кој нејзината постара ќерка го прославила петтиот роденден.

Под фотографијата напиша: „Сега сфаќам зошто сите врескаат“, а за кратко време доби повеќе од два милиони лајкови.

Насмеана е и изгледа дека ужива во времето што го поминува со децата, а многумина прокоментираа дека изгледа подобро отколку пред бременоста.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат