Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Прекрасната актерка Блејк Лајвли (32), сопругата на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, изненади многумина кога го избриша својот инстаграм-профил.

Блејк и Рајан се познати по своите шеги на оваа социјална мрежа, меѓутоа сега се изчезна, сликите со децата, шегите, објавите за проекти…се!

Потоа, на потполно празен профил се појави видео клип, поточно трејлер кој го најавува нејзиниот нов филм „The rhythm section“, кој излегува во јануари 2020 година, а во кој Блејк ја игра главната улога.

Така се стана јасно. Ова е еден од нејзините инстаграм-трикови, со оглед на тоа што Блејк и минатата година го направи истото за да го промовира филмот „A Simple Favor“.

Прочитајте и...  Кој е мултимилионерот кој летува во Хрватска со еден куп девојки и се фали со неговиот разгален стил на живот?

Tака што нема потреба од загрижување, се е во ред и Блејк ќе се врати. До тогаш ќе уживаме во трејлерот:

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат