„Благодарна сум до небото и назад“ – инфлуенсерката Јелена Спенџарска на патување на Сејшелите

Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание привлекува со своите објави на социјалните мрежи.

Јелена е активна на социјалните мрежи, особено на „Инстаграм“ каде ја следат повеќе од 40 000 фанови. Профилот на убавата водителка е преплавен со прекрасни фотографии и видеа, како професионални така и приватни фотографии и моменти споделени со бројните фанови…

Прочитајте повеќе TУКА.

Извор: Еспресо.мк