дома Бизнис страница 2

Бизнис

Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ ќе го објави кандидатот за претседател по конвенцијата на 16...

Кандидатот за претседател од редовите на ВМРО-ДПМНЕ ќе биде познат на 16-ти јануари на конвенцијата на партијата во Струга, рече денеска на прес-конференција генералниот...