БИЗАРНА сцена во центарот на Белград: Маж прошетал дете со околувратник за кучиња – Слободен печат
ВестиРегион

БИЗАРНА сцена во центарот на Белград: Маж прошетал дете со околувратник за кучиња

Снимката ја објавила корисничка на Фејсбук тврдејќи дека ја снимила во вторникот во центарот на Белград.

На Фејсбук се појавила бизарна снимка од постаро лице како води дете со околувратник по „Кнез Михајлова“. Снимката ја објавила корисничка на Фејсбук тврдејќи дека ја снимила во вторникот во центарот на Беглград.

„Детето има каиш околу вратот, за каишот е закачен околувратник. Момчето има околу 5 години“, напишала таа не својот фејсбук-профил.

Нејзината објава брзо се проширила на друштвените мрежи, но снимката набрзо била избришана.

принтскрин/Twitter

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close