Били Ајлиш повторно ја отвори најпопуларната дебата од 2015 година: Која боја се патиките? (ФОТО)

Тинејџерската ѕвезда Били Ајлиш објави неколку фотографии од своите нови патики, а потоа се воодушеви затоа што луѓето не можат да откријат кои се всушност боите- бебешко розова или светло зелена?


Малкумина не се сеќаваат на бизарната дебата од 2015 година, која беше иницирана од двобоен фустан со детали од тантела, бидејќи корисниците на социјалните мрежи не можеа да се договорат за бојата на фустанот. Сега се случи слична работа.

Како што открила уметничката, нејзиниот татко сметал дека патиките се розеви и бели, но се покажало дека боите се нане и бело, што изненади многумина. Од друга страна, Били беше шокирана што толку многу луѓе не ја видоа вистинската боја на патиките.

Прочитајте и...  Харисон Форд: После мене никој не може да биде Индијана Џонс

„Не сум сигурна што ти е, но од каде ти идеја дека патиките ми се розеви?“, Напиша таа на Инстаграм споделувајќи фотографија од патиките од страницата, на која јасно пишува дека тие се свело зелени.

Поврзани вести

ФОТО: Вака би изгледале најпознатите насловни страници да настанале во добата на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат

Како во ледено кралство: Погледнете како Џенифер Лопез го украси својот дом

Слободен печат

Крајот на ноември носи огромна промена за овие три хороскопски знаци

Слободен печат

Жената која му роди дете на Хитлер, никогаш не го видела детето ниту имала можност да чуе за неговата судбина

Слободен печат

„Безвременска“ е новиот хит на Тарабунов!

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Грчка кујна – Грчка пита (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian