Биба Додева е позитивна на коронавирус: Со внукот си игра преку стаклото на прозорецот

Instagram

Пејачката Биба Додева на својот инстаграм-профил откри дека е позитивна на Ковид-19.

Таа објави фотографии со нејзиниот внук Александар како си играат преку затворен прозорец.

Александар е син на нејзината ќерка Емануела и на зетот Умберто.

Време е за Ковид-19. Дај Боже да помине поскоро“, напиша Биба покрај фотографиите.

Видео на денот