БИ ГИ ПРОДАЛЕ ЛИ ЗА ТОЛКАВА СУМА? Колку чини разоткривањето на Беквалац и Карлеуша?

Продукцијата на реалното шоу „Парови“ е подготвена да им исплати по 100.000 евра на Лука Лазукиќ и Огњен Врањеш, дознава српски „Курир“.

Намерата на организаторите е јавно да бидат разоткриени и највалканите детали за овие две музички ѕвезди. Тие се подготвени, ако е потребно, да платат и многу повеќе и да ѝ го понудат на публиката точно она што го бара – сочни информации за двете можеби најпопуларни пејачки во Србија и целиот Балкан.

За потсетување, разводот и насилството на Лука Лазукиќ и Наташа Беквалац, како и љубовниот триаголник меѓу Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ и Огњен Врањеш беа најактуелните теми од балканската естрада минатата и оваа година.

Прочитајте и...  Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Продукцијата смета дека токму овие двајца учесници може да понудат шоу што ќе биде интересно за јавноста и со тоа ќе се задржи гледаноста на „Парови“.

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Остави Коментар

дваесет − 1 =

Прочитај повеќе

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат