Зверев спори със съдията, искаше да спре мача, затова загуби от 106-ия играч в света

снимка: EPA-EFE/КРИСТОБАЛ ХЕРЕРА-УЛАШКЕВИЧ

Германският тенисист Александър Зверев беше победен на четвъртфиналите на турнира в Мюнхен, а след поражението на осминафиналите в Монте Карло сега записа нов слаб резултат.

Кристиян Гарин бе по-добър от него с 6:4, 6:4, а в следващия кръг ще играе срещу Тейлър Фриц.

Дъждът тази седмица създава големи проблеми в Бавария и очевидно реферите трудно решават дали да спрат мачовете, ако дъждът е с ниска интензивност.
Такава беше и съдийската оценка за този четвъртфинален мач, което доста подразни петата световна ракета Зверев.

– В кой момент ще направим нещо? В кой момент? Кажи ми. Няма ли да правим нищо през целия мач? Тогава приключих. Ще изиграя следващите два мача и това е. Това е нелепо. Буквално вали – бяха думите на Зверев към съдията.