ВИДЕО | Жирона се върна на победния път след три мача

Снимка: EPA-EFE / Дейвид Борат

Отборът на Жирона, след три кръга без победа, празнува тази вечер срещу Райо Валекано, като по този начин запази втората позиция в таблицата, където временно беше Барселона.

Жирона спечели с 3:0, но два от трите гола паднаха в продълженията. Циганков откри резултата в 52-ата минута, докато Савио той го матира два пъти Димитриевски маса в 91-ата и 96-ата минута.

Райо от своя страна и с новия треньор не успяха да победят и тази вечер изиграха шести мач без триумф. За последно те победиха Хетафе с 2:0 на 2 януари.

В днешния мач те играха с играч по-малко в 76-ата минута, когато Чаварио си изкара два жълти картона за една минута.