ВИДЕО | Треньор в Сърбия би свой играч по средата на мач

Снимка: Екранна снимка

В рамките на деветия кръг в Първа футзална лига на Сърбия отборът на САС от Зренянин се наложи срещу ФОН от Банджиджа с 6:4, но не резултатът е причината този мач да бъде в центъра на вниманието, а треньорът на победителя екип Миливое Батиница.

Три минути преди края на първото полувреме треньорът Батиница влезе в конфликт с един от играчите на отбора си, когото първо дърпаше, а след това започна да го удря по врата и главата.

Независимо от причината, един треньор със сигурност не може да си позволи да реагира така и най-вероятно ще бъде наказан жестоко.