Скупи се наложи убедително с 3:0 в Скопие срещу Линкълн Ред Импс/Снимка: facebook.com/lincolnredimpsfc

Тази вечер в Националната арена "Тодор Проески" - Скопие отборът на Shkupi триумфира убедително с 3:0 Lincoln Red Imps в първия мач от първия квалификационен кръг в Шампионската лига.

Футболистите, водени от треньора Гоце Седлоски, показаха на терена защо са фаворити в този двубой и ще се опитат да го докажат в реванша, който ще се играе след седем дни в Гибралтар на 12 юли.

Победителят от този двубой от втория квалификационен кръг на лигата ще се състезава срещу хърватския шампион Динамо Загреб.

На най-големия ни стадион председатели водеха след първото полувреме с головете на Данфа в 11 и Адетунджи за 29 минути.

През второто полувреме предимството можеше да бъде още по-голямо, Шейи нацели гредата в 53-ата минута, а Адетунджи нацели гредата в 67-ата минута.

Преди това в 53-ата минута домакините останаха с играч по-малко заради двата жълти картона на грузинеца Маргвелашвили.

Но въпреки това преднината на Шкупи стана още по-голяма в 62-ата минута, когато той си отбеляза автогол Мъдър човек.