ВИДЕО | "Седмицата" на Аржентина и хеттрик на Меси за едно полувреме

Снимка: EPA-EFE / Хуан Игнасио Ронкорони

Най-добрият футболист в света в момента, Лионел Меси той отново блесна с фланелката на Аржентина и отбеляза хеттрик в приятелския мач с Кюрасао, който аржентинците спечелиха със 7:0.

Меси стигна до своя гол номер 100 с фланелката на гаучосите, като и трите попадения отбеляза през първото полувреме. Първият гол в тази среща беше неговият номер 100 за Аржентина.

Той нямаше собствена вечер Латуаро Мартинес който още във втората минута можеше да се впише в голмайстора, но не пласира топката в мрежата на опразнената пред него врата.

Те отбелязаха останалите голове за аржентинците Гонзалес, Фернандес, Ди Мария и Монтиел.