ВИДЕО | Рен победи ПСЖ на "Парк де Пренс".

Снимка: EPA-EFE / MOHAMMED BADRA

Днес Пари Сен Жермен поднесе ново разочарование на своите фенове, след като Рен отпразнува победа с 0:2 на „Парк де Пренс“.

След поредното разочароващо отпадане в Шампионската лига, ПСЖ почти сигурно ще спечели титлата на Франция, но мачове като този със сигурност няма да върнат доверието на феновете.

Беше 23-ата минута, когато гол на Килиан Мбапе беше отменен поради засада и гостите поведоха чрез Карл Токо Екамби в самия край на полувремето. Очакваше се през второто полувреме ПСЖ да стигне след обрата, но вместо това това се случи в 48-ата. минута младежът Арно Калимуендо увеличи преднината.