снимка: instagram.com/trabzonspor

В 27-ия кръг на най-силното турско футболно първенство съставът на Трабзонспор изгубен у дома от Кайзериспор с 3:4.

Македонският национал Енис Барди от редиците на домакините влезе в игра в началото на втората част.

В 54-ата минута нашият играч успя да се впише в голмайсторите, след като бе точен от дузпа и изравни за 3:3. За Барди това е пети гол за сезона в турската Суперлига, преди това той отбеляза две попадения срещу Анталияспор и още едно с Анкарагюджю и Хатайспор.

Но гостите стигнаха до точките благодарение на Карлос Мане, който отбеляза в 63-ата минута на мача в Трабзон.

Трабзонспор е на пета позиция в генералното класиране с 44 точки, а Кайзериспор е на седмо място с 41.