ВИДЕО | Окереке вкара еврогол, Интер победи Кремонезе

Снимка: EPA-EFE / FILIPPO VENEZIA

Футболистите на Интер победиха Кремонезе като гост в мач от 20-ия кръг на Серия А (1:2).

Кремонезе и Интер изиграха интересен мач с много положения, а попадението на Кремонезе беше истински еврогол. Трябва да се отбележи, че Интер отправи цели 30 удара към противниковата врата.

добре откри мача с красив гол до 30 метра. Отличният удар на нигериеца го напусна Онана без шанс да се намеси.

Интер постоянно заплашваше, домакините имаха късмет в определени ситуации. Той изравни резултата Лаутаро в 21-та минута. Аржентинецът вкара втория гол в 65-ата минута за пълния обрат.

Интер можеше да празнува с по-убедителна разлика, но за Симоне Индзаги най-важното е, че спечели трите точки. В момента Интер е на второ място с 40 точки, с десет по-малко от лидера Наполи, който има мач по-малко. Кремонезе пък все още няма победа този сезон и е на последно място в таблицата.