снимка: EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI

Тази вечер в рамките на 27-ия кръг в най-силното италианско първенство състава на Удинес го изненада неприятно у дома Милан с 3:1.

Още в деветата минута той се погрижи за преднината на домакините Перейра след асистенция на Самарджич. Малко преди края на първото полувреме Сотил, треньорът на Удинезе, заради неспортсменски ход, получи червен картон.

Преди почивката видяхме още два гола в мача, Ибрахимович стреля от дузпа, не от първия, а от втория опит, за да изравни, но домакините веднага се върнаха в предни позиции Бето.

Окончателният епилог беше определен Ехизибу в 70-ата минута на мача на "Дачия" Арена в Удине.

Македонският национал Илия Несторовски Той остана на пейката на Удинезе. Това беше 11-ият мач в Серия А този сезон, който Несторовски гледа от пейката.

След деветата победа Удинезе е на осмо място с 38 точки, а Милан, който загуби шансовете си за титлата, но сега се страхува в надпреварата за едно от челните места в лигата, е на четвърта позиция с 48 точки .