Фен изтича на терена и се опитва да вземе фланелката на Роналдо / Манчестър, Великобритания / 20 октомври 2021 г. / Снимка: EPA-EFE / Питър Пауъл

Отборът на Манчестър Юнайтед победи Аталанта с резултат 3: 2 в третия кръг на Шампионската лига след големия обрат на "Олд Трафорд".

Отборът от Бергамо поведе с 0: 2, а след това Юнайтед обърна мача в своя полза през второто полувреме, и победният гол бе отбелязан от Кристиано Роналдо в 81 -ата минута за голяма радост на неговите съотборници и фенове.

За португалците това бяха 124 гола в кариерата му и след дуела той знаеше как да отпразнува триумфа, но имаше сцена, която със сигурност ще предизвика лавина от коментари.

А именно, един от феновете на Юнайтед успя да избяга от стражите и изтича на терена, за да стигне до Роналдо.

Споменатият фен стигна до португалеца и го помоли да му даде фланелката, но Роналдо само махна с ръце, само се усмихна леко и продължи пътя си към съблекалнята.