ВИДЕО | Митрович побесня и бутна съдията, Юнайтед с обрат към полуфиналите във ФА Къп

Снимка: Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед се класира за полуфиналите на ФА Къп, където ще играе срещу Брайтън, във втория полуфинал ще се срещнат Сити и Шефилд. Днес в интересен мач "дяволите" победиха Фулъм с 3:1.

Митрович в 50-ата минута донесе преднина на Фулъм, а преднината на тима от Лондон бе актуална до около 20 минути преди края. Джедън Санчо той имаше добра възможност, а след като пропусна заради реакцията на ВАР, се стигна до дузпа, но и Уилиан получи червен картон. След това сръбският нападател Александър Митрович той се ядоса и бутна съдията, получавайки червен картон. В цялото бутане се включи и треньорът Марко Силва, така че и той беше изключен.

Той реализира дузпата за изравняване Бруно Фернандес, а само две минути по-късно Забицер вкара гол за аванс от 2:1. В самия край, дълбоко в продълженията, Фернандеш вкара нов гол за крайното 3:1.