снимка: EPA-EFE/МАТЕО БАЦИ

Футболистите на Милан у дома го бият Фрозиноне с 3:1 в мача от 14-ия кръг в най-добрата италианска лига.

Голмайсторите на головете за "росонерите" бяха Лука Йович в 43-ата минута, Кристиан Пулишич в 50-ата минута и Фикайо Томори в 74-ата минута. Единственото попадение за гостите отбеляза Марко Брешанини в 82-ата минута.

В момента Милан е на трето място в таблицата Серия А. с 29 точки, а Фрозиноне е на 11 позиция с 18 точки.

В следващия кръг Милан гостува на Аталанта, а Фрозиноне гостува на Торино.

В събота се изиграха още два мача, Дженоа завърши наравно с Емполи (1:1), а Лацио триумфира с 1:0 над Каляри.