ВИДЕО | Меси изпрати с освирквания, Рамос стреля за сбогуване, ПСЖ победен от Клермон

Снимка: EPA-EFE / CHRISTOPHE PETIT TESSON

Пари Сен Жермен допусна поражение тази вечер срещу Клермон в последния мач от турнира Лионел Меси с фланелката на ПСЖ (2:3).

Преди началото на мача Меси беше освиркван от феновете на Парк де Пренс, които не са доволни от това, което аржентинецът показа през последните две години.

ПСЖ поведе с 2:0 след само 20 минути игра с головете на Рамос и Мбапе и от дузпа. Освен за Меси, това бе последен мач и за испанския бранител, който се сбогува с парижани с гол.

Клермон успя да намали резултата на 2:1 в 24-ата минута, като преди края на първата част Зефен изравни на 2:2.

Игра се 63-ата минута, Кей се разписа и оформи крайното 2:3. Въпреки поражението ПСЖ отпразнува шампионската титла в Лига 1 и най-вероятно ще влезе в новия сезон с нов треньор, както и с допълнителни промени в играчите.