ВИДЕО | Манчестър Юнайтед показа сила в EFL Cup

Снимка: Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед игра доминиращо и показа сила в осминафиналите на EFL Cup, бивша Купа на лигата.

Тази вечер Кристъл Палас нямаше никакъв шанс срещу "дяволите", които празнуваха убедителна победа с 3:0. Резултатът бе открит в 21-ата минута с гол на Гарначо, а няколко минути по-късно Каземиро след добавянето на Монтирайте увеличи на 2:0.

Французите направиха крайното 3:0 Антъни Марциал през втората половина.

Той си осигури място в следващия етап Дарко Чурлинов който нямаше проблеми като гост срещу Салфорд (4:0). Македонският футболист не беше в надпреварата и за този мач, тъй като все още се възстановява от сепсис.

В други мачове, играни днес, Мидълзбро победи Брадфорд Сити (2-0), Ексетър беше по-добър от Лутън Таун (1-0), Ипсуич елиминира Висшата лига Уулвс (3-2), Порт Вейл спечели Сътън (2-1), докато Мансфийлд победи Патерборн (2:2) в единствения мач, в който имаше дузпи.