ВИДЕО | Майсторство на Меси при триумфа на ПСЖ, вкара и Мбапе

ПСЖ – Ница/1 октомври/ Снимка: EPA-EFE/ЙОАН ВАЛАТ

Отборът на ПСЖ продължи да печели във Френската лига.

Тази вечер отборът на Ница бе победен с 2:1. "Светците" се върнаха начело в таблицата с тази победа. Реализатори на головете за домакините бяха Лионел Меси и Килиан Мбапе.

Меси отбеляза своя гол след половин час игра и това беше истински шедьовър от свободен удар. Ница не се предаде и Лаборд изравни в самото начало на втората част.

Стратегът на ПСЖ Галтие стигна до трите точки в 58-ата минута, като пусна Килиан Мбапе, който започна този мач от пейката. Именно Мбапе взе решението, когато отбеляза десет минути преди края и осигури точките за отбора си.

За Ница това бе втора поредна загуба и те са на 13-а позиция в таблицата, ПСЖ от своя страна е лидер с 25 точки в девет изиграни мача, Марсилия е на второ място с две точки по-малко.