ВИДЕО | LSH: Второ поражение за Динамо, Адеми игра 90 минути, Ристовски остана на пейката

Снимка: Red Bull Salzburg/Twitter

В часовия интервал 18:45 в Шампионската лига обикновено се играха два мача.

Динамо Загреб на нашите Стефан Ристовски и Ариян Адеми допусна второ поражение, Залцбург бе по-добър от хърватския гранд у дома (1:0). Ключовият момент в мача се случи след 20 минути до края на мача, когато Окафор бе надежден реализатор на най-строгата дузпа.

Макар и само 1:0, Залцбург заслужено взе трите точки. Динамо все още имаше страхотна възможност да вземе точка, когато Дрмич отбеляза с глава в самия край, но голът му не беше зачетен поради засада.

Ариян Адеми изигра пълни 90 минути, а Стефан Ристовски остана на пейката за тази среща.. В предишните два кръга Динамо записа една победа (Челси) и една загуба (Милан).

Във втория мач от същия период Лайпциг бяха уверени срещу Селтик у дома. Шотландският тим претърпя поражение с 3:1 в Германия. Андре Силва отбеляза два гола, Нкунку един, Йота отбеляза за Селтик.