Играчите на Реал Мадрид са в серия от шест поредни победи в Ла Лига / снимка: EPA-EFE / Хавиер Етчесарета

Играчите на Реал Мадрид тази вечер потвърдиха отличната форма, в която се намират, празнувайки с 0:2 като гост на Реал Сосиедад.

"Кралете" в последните осем мача имат резултат от седем победи и едно равенство и са лидери в таблицата в Ла Лига с 39 точки, с осем повече от втората Севиля.

Човекът на решението беше сръбският национал Лука Йови кой, който беше реализатор на един гол и направи една асистенция.

Резултатът бе открит от Винисиус Жуниор в началото на второто полувреме, след като Йович асистира. В 57-ата минута Йокич постави крайния резултат.