ВИДЕО | Капитанът Ристовски е голмайстор при победата на Динамо Загреб

Снимка: ГНК Динамо/Twitter

В 19-ия кръг на HNL Динамо Загреб ликува победа с 2:1, а автор на едно от двете попадения за "сините" бе капитанът на македонския национален отбор. Стефан Ристовски.

Само след осем минути игра мрежата на Локомотив се разтресе, но голът Батурина беше отменен поради засада. Засада обаче нямаше, когато Ристовски се озова в наказателното поле на Уистън след центриране и нацели греда и прати топката в опразнената врата.

До края на срещата и Батурина се разписа в голмайсторите за 2:0 в 59-ата минута. Пиварик беше голмайсторът за Локомотив. В 82-ата минута Мишич той си изкара червен картон от редиците на Динамо, но гостите не се възползваха от него.

Заедно със стрелеца Ристовски и Ариан Адеми той изигра пълните 90 минути.