снимка: EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Футболистите на Ювентус се класира за полуфиналите на Купа на Италия след като го победиха в Торино Лацио с 1:0.

Решителният гол за "Старата госпожа" отбеляза бразилецът Бремер в 44-ата минута след асистенция на сръбския национал Костич.

Клубът от Торино ще играе срещу Интер на полуфинал. който беше по-добър от Аталанта на четвъртфиналите.

Във втория полуфинал сили ще премерят отборите на Кремонезе и Фиорентина. Кремонезе, който в момента е на последно място в Серия А, елиминира Рома, докато Фиорентина нокаутира Торино.

Първите полуфинални мачове за Купата на Италия са на 4 и 5 април, а реваншите на 25 и 26 април, докато финалът на Олимпико в Рим е на 24 май 2023 г.