Никола Йокич ("Денвър Нъгетс") записа трипъл-дабъл изпълнение срещу "джазърите" / Снимка: EPA-EFE / ERIK S. LESSER

Лесно е, когато Денвър има Никола Йокич в редиците си, най-добрият играч на Нъгетс доминира снощи в НБА лигата над Ню Йорк в "Медисън Скуеър Гардън" и на практика победи самия Никси с резултат 113:99.

Най-полезният играч в лигата (MVP) завърши мача с 32 точки, 11 борби и 14 асистенции. Сърбинът стреля 19/XNUMX от играта, реализира три тройки от седем опита.

Денвър отбеляза 60 точки до полувремето, а преди да влязат в последната четвърт, играчите на Майл Малоун натрупаха цели 21 точки разлика.

Йокич имаше помощ от Жик Наджи с 21 точки и осем борби, а победеният отбор бе доминиран от Джулиъс Рандъл с 24 точки, седем борби и осем асистенции.

В Западната конференция Денвър е на шесто място (11-11), докато Ню Йорк е на 11-о място в Изтока (11-12).