ВИДЕО | Гол и обрат за една минута на "Анфийлд" за победата на Ливърпул срещу Фулъм

Снимка: EPA-EFE/TIM KEETON

Ефективен следобед предложиха мачовете от 15:00 часа във Висшата лига, а най-интересно беше на "Анфийлд", където Ливърпул победи с 4:3 Фулъм, който днес бе достоен противник на избраниците на Юрген Клоп.

Игра се 20-ата минута на срещата, когато Александър Арнолд откри резултата с майсторски гол от свободен удар, но Фулъм центрира само четири минути по-късно Уилсън имаше равенство.

В 38-ата минута видяхме нов страхотен гол в мрежата на Фулъм, чието дело сега бе Mekalister. Гостите обаче не си позволиха да излязат с пасив на полувремето и в края на първата част леля равенство 2:2.

Най-голямото вълнение настъпи в последните десет минути на срещата. Първо Кордоба удари за обрат за гостуващия отбор и когато изглеждаше, че Фулъм може да направи най-голямата изненада за следобеда, те се появиха на сцената Ендо в 87-ата и Арнолд с втория си гол в 88-ата минута за крайното 4:3.

Ефективно беше и в останалите срещи, Челси победи Брайтън с 3:2, Борнемут и Астън Вила играха 2:2, а в срещата Уест Хем Кристъл Палас (1:1) нямаше победител.