снимка: EPA-EFE / CIRO FUSCO

На стадион "Диего Армандо Марадона" в Неапол в първия осминафинален мач в Шампионската лига отборите завършиха наравно Неапол и Барселона с резултат 1:1 (0:0).

Каталунският гранд поведе в 60-ата минута с гол на Левандовски, а домакините изравниха чрез Осимен в 75-ата минута.

Реваншът между Барселона и Наполи ще се играе на 12 март от 21.00:XNUMX часа.

В двубоя, игран на "Драгао" в Португалия, съставът на Порто с 1:0 триумфира Арсенал.

Единственият гол в мача отбеляза в добавеното време Галено след асистенция на Отавио (90+4').

Галено можеше да се разпише много по-рано, като през първото полувреме уцели гредата само от пет метра, топката се отби в краката му, а след това стреля встрани от вратата.

Реваншът между Арсенал и Порто е насрочен за 12 март на стадион "Емирейтс" в Лондон от 21.00:XNUMX часа.