ВИДЕО | Фулкруг спаси Германия от поражение, Унгария елиминира Шотландия с гол в продълженията

Снимка: EPA-EFE/ANNA SZILAGYI

Срещите тази вечер завършиха третия кръг на група "А" на Европейското първенство, Унгария победи с 1:0, а Германия и Шотландия завършиха наравно 1:1.

Шотландия и Унгария направиха страхотен мач с много положения, но до решителния момент се стигна чак в 10-ата минута на продълженията. Той беше стрелец Кевин Чобът.

Германците бяха на косъм от загуба от Швейцария, която поведе с гол на Ндойе в 28-ата минута и равенството беше донесено Пълен кръг в 92-ата минута.

С равенството Германия и Швейцария си осигуриха осминафиналите на Европейското първенство, а унгарците с три точки ще се надяват на класиране в елиминациите от най-добрите трети национални отбори.