ВИДЕО | ФА Къп: Бразилците гарантират победа за Манчестър Юнайтед

Снимка: Манчестър Юнайтед/Туитър

Манчестър Юнайтед се класира за осминафиналите на ФА Къп, след като празнува победа с 3:1 срещу Рединг у дома.

Въпреки че Юнайтед доминираше, те не отбелязаха през първото полувреме, а след почивката видяхме истинско шоу, режисирано от бразилците Антоний, Каземиро и Фред. Каземиро откри резултата в 51-ата минута, а Антони асистира.

Второто попадение също бе дело на Каземиро, асистиран от Фред. Беше 66-ата минута, когато Фред вкара третия гол.

Избраните на Пол Инс до края отбелязаха почетен гол, въпреки че бяха без изгонени Карол който си изкара червен картон в 65-ата минута.

РЕЗУЛТАТИ ЗА FA CUP:

Уолсол - Лестър 0:1, Акрингтън - Лийдс 1:3, Блекбърн - Бирмингам 2:2, Бърстал Сити - WBA 3:0, Фулъм - Съндърланд 1:1, Ипсуич - Бърнли 0:0, Лутън - Гримсби 2:2, Шефилд – Флийтууд 1:1, Саутхемптън – Блекпул 2:1, Престън – Тотнъм 0:3.