ВИДЕО | Драматичен мач в Серия А: Вратарят на Лече спечели дузпа в 98-ата минута

Снимка: EPA-EFE/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Отборът на Лече се спаси от поражение срещу Болоня с гол в 98-ата минута от дузпа на вратаря на домакините.

Болоня поведе в 68-ата минута Лукогинис и с течение на времето изглеждаше, че ще спечелят трите точки в тази визита, но в самия край имаше истинска драма.

Играха се последните моменти от мача, когато вратарят на Лече Сокол влезе пред наказателното поле на съперника и след прекъсване получи най-строгото наказание.

Той беше изпълнителят на най-тежкото наказание Пиколо за крайно 1:1.

В мачовете, които се играха по-късно, Фиорентина се върна към победите си у дома срещу Салернитана с убедителното 3-0, докато Удинезе и Верона завършиха наравно 3:3.