Цървена звезда ще гони минус в реванша срещу Макаби Хайфа/Снимка: instagram.com/crvenazvezdafk

Макаби Хайфа я победи у дома червена звезда с 3:2 в първия мач на плейофите за класиране в групите на Шампионската лига.

В двубой, пълен с обрати, израелците поведоха през първото полувреме с гол на Пиеро в 18-ата минута.

Последваха две попадения за белградските "червено-бели" чрез Пешич в 27-ата минута и габонския национал Канга в 40-ата минута.

През второто полувреме последва нов обрат, първо Макаби Хайфа изравни в 51-ата минута, когато Пиеро отбеляза за втория си гол в мача, а крайният епилог постави Чери в 61-ата минута.

Реваншът между Цървена звезда и Макаби Хайфа ще се играе на 23 август на стадион Райко Митич в Белград, Сърбия.

В сряда се изиграха още два мача, Карабах завърши наравно без гол у дома с ПилзенИ Бенфика празнуван при посещение на Динамо Киев с 0:2. Португалецът триумфира с головете на Жилберто в 37-ата минута и Рамос в XNUMX-ата минута.