Кристиано Роналдо в сълзи след елиминирането на Ювентус в Шампионската лига / Снимка: Printscreen / Youtube / StefanoBolis96

Където и да се появи, Кристиано Роналдо винаги привлича вниманието, от този сезон той защитава цветовете на Манчестър Юнайтед, където направи трансфер от Ювентус.

След като излезе сцена от документалния филм на "Амазонка" за Ювентус, в която можете да видите как португалецът крещи на съотборниците си в мача срещу Порто, а в същото време беше публикувано и видео, в което се вижда как той плаче.

През миналия сезон в Шампионската лига на осминафиналите "Старата госпожа" имаше за съперник Порто.

В първия мач португалците победиха с 2:1, в реванша в Торино със същия резултат празнуваха с 2:1, а в продълженията и двата отбора отбелязаха по един гол. В крайна сметка завърши с крайното 3:2 и заради повече отбелязани голове като гост Порто се класира за четвъртфиналите.

Това беше болезнена елиминация за италианския клуб, Роналдо емоционално не издържа не само заради елиминацията, но и заради високите амбиции, които имаше с отбора през миналия сезон и желанието да спечели още един трофей в Шампионската лига в кариерата си.

В същото време по време на почивката между двете полувремена (имаха дефицит 0:1) Роналдо крещеше на съотборниците си, че не играят добре, това е мач от Шампионска лига и трябва да имаш характер.