Садио Мане, най-голямата футболна звезда на Сенегал/Снимка: EPA-EFE/ФИЛИП СИНГЪР

След четири поредни мача без триумф, баварският гранд отново зарадва своите верни фенове след дълъг период.

Тази вечер в първия мач от осмия кръг в най-силното германско първенство съставът на Байерн Мюнхен с 4:0 го победиха Байер Леверкузен.

Всички дилеми около победителя в тази среща бяха разрешени още през първото полувреме, когато се вписаха голмайсторите. разумен, Музикални и Ман.

Последният епилог беше насрочен за 84-та минута Милър. Преди това Мане вкара гол в 56-ата минута, но той не беше зачетен поради нарушение.

В класирането на Бундеслигата, след трета победа за сезона, тимът на Юлиан Нагелсман е на втора позиция с 15 точки, две по-малко от водещия Унион Берлин, който ще играе в събота срещу Айнтрахт Франкфурт. Байер Леверкузен е на 16-о място с пет 5 точки.