Антоан Гризман от Барселона е под наем в Атлетико Мадрид/снимка: EPA-EFE/Biel Alino

Футболистите на Атлетико Мадрид те празнуваха с минимален резултат срещу Валенсия (0:1) в рамките на третия кръг в най-силното испанско първенство.

Екипът от „Местая„Той имаше голям брой опити в първия мач след пристигането на Единсон Кавани, но не ги използва, което ще е задачата на уругваеца в следващия период.

Валенсия беше отменен гол в 24-ата минута поради нарушение в игра преди попадението. Единственият гол падна през втората част, само два от него в игра. Антоан Гризман влезе в листата на голмайсторите.

Валенсия на треньора Дженаро Гатузо има само една победа и две поражения в първите три кръга и е ясно, че нещо ще трябва да се промени, докато Атлетико записа втори триумф и в момента е шести.

В понеделник се игра още един мач в "Ла Лига". Атлетик Билбао като гост го победи убедително Кадис (0: 4).