снимка: EPA-EFE/NEIL HALL

В група "C", където играе и македонският А национален отбор, Англия в първия си домакински мач от квалификациите за Европейското първенство 2024 г. той я победи Украйна с 2:0.

На стадион "Уембли" тимът на Гарет Саутгейт спечели с голове на Кейн в 37-ата минута и Сака в 40-ата минута.

След втората победа в квалификационния цикъл Англия води в групата с шест точки, пред Македония с три.

Украинците са следващият ни съперник, ще ги посрещнем в Скопие на 16 юни. Тази вечер ще се играе още един мач, Италия гостува на Малта от 20.45:XNUMX часа.

Изиграха се още два мача, като Исландия надви Лихтенщайн (0:7), а Словения оправда фаворита си срещу Сан Марино (2:0).