снимка: instagram.com/alahliclub.sa

Македонският национал Езджан Алиоски започна новата година, като подобри статистиката си този сезон в фланелката на Ал-Ахли.

В първенството на Саудитска Арабия отборът му у дома загуби от Ал-Шабаб с резултат 3:4 (2:2).

През първото полувреме в 39-ата минута наш играч от корнер асистира на Асири за намаляване на паса до 1:2.

А непосредствено преди почивката Алиоски изравни на 2:2, т.е. беше точен от дузпа, за четвъртия си гол този сезон в 14 мача за отбора.

Резултатната криза в редиците на Ал-Ахли (четвърто поредно поражение) продължава за сегашното 12-о място с 15 точки.