Милуоки победи Индиана в несигурен мач / снимка: EPA-EFE / TANNEN MAURY

Настоящият шампион Милуоки Бъкс се бори добре за триумфа над Индиана Пейсърс със 119:109. Първата звезда на отбора Янис Адетокумпо имаше резултат от 30 точки и 10 борби, като му липсваше само една асистенция за трипъл-дабъл.
Гъркът получи страхотна помощ от Крис Мидълтън, който отбеляза 27 точки, а Малкълм Брогдън поведе Индиана с 25 точки.

Един от най-големите фаворити за титлата Бруклин Нетс, който играе без Кайри Ървинг, победи Вашингтон със 104:90. Отговорност за атаката пое Кевин Дюрант, който отбеляза 25 точки и има осем борби.

Продължава баскетболният ренесанс и еуфорията на Чикаго Булс, които постигнаха четвърта победа в четвъртия мач този сезон. Булс победиха Торонто Раптърс със 111:108 в несигурен мач. Новата звезда на тима Демар Дерозан отбеляза 26 точки за бившия си отбор, а Зак Лавин направи страхотна игра с 22 точки.