Суперлига: Охрид не беше заплаха, нова убедителна победа за Вардар

Снимка: РК Вардар

Настоящият македонски шампион записа нова убедителна победа в Суперлигата, след като ликува с 32:25 срещу Охрид. Алкалоид се представи отлично в Струга и постигна триумф с 44:29.

Вардар поведе от първата минута, а по-сериозна разлика започна да прави от 11-ата минута, когато поведе с 8:4. Хандбалистките на Охрид допуснаха грешки в атаката, а Вардар наказа това и се оттегли на почивката с предимство от 19:14.

Нещата не се промениха и през второто полувреме. Веднага в началото Вардар стигна до седем точки (23:16), така че стана ясно, че Охрид няма да се върне с резултат.

По-рано днес Голдън Арт записа победа с 29:25 срещу Радовиш.