Шкупи стартира с победа в Първа футболна лига

Снимка: Free Press / Драган Митрески

Футболистите на Скупи ликуваха в първия си мач в Първа футболна лига с 2:1 срещу Македония.

Скупи пропуснаха първия кръг заради представянето в квалификацията за класиране в Лига Европа, а днес започнаха защитата на титлата с победа.

Футболистите на Гоце Седлоски сломиха съпротивата на Македония през второто полувреме, като отбелязаха две попадения за три минути. Първо Трапановски откри резултата в 67-ата минута, а Чефас покачи на 70:2 още в 0-ата минута.

"Лъвовете" стигнаха до гол чрез Емир Скендери, но нямаха сили за нещо повече.