Серия А: Рома и Ювентус си поделиха точките на Олимпико

Момент от мача между Рома и Ювентус на Олимпико в Рим/снимка: EPA-EFE/ANGELO CARCONI

В дербито от 35-ия кръг на най-силното италианско първенство футболистите на Рим и Ювентус завърши наравно 1:1.

На стадион "Олимпико" в Рим и двете попадения паднаха през първото полувреме, като "вълкът" поведе с гол на Лукаку в 15-ата минута.

"Старата госпожа" успя да вземе точка в 31-ата минута чрез Бремер след асистенция на Киеза.

В таблицата на Серия А, след четвърто поредно равенство, Ювентус в момента е на трета позиция с 66 точки, а Рома е на пето място с 60.

В следващия кръг Ювентус приема Салернитана на 12 май, а Рома приема Аталанта в същия ден.