Хандбалистите срещу Сърбия ще играят за бронза на Средиземноморските игри

Снимка: rukometni savez srbije

Хандбалният национален отбор на Македония ще играе срещу Сърбия в мача за третото място на Средиземноморските игри, които се играят в Оран, Алжир.

Селекцията на Сърбия тази вечер във втория полуфинал на Средиземноморските игри загуби от Испания с 42:38.

Първата част завърши с един гол преднина за Испания (22:21), а през второто полувреме "фурията" направи решителното предимство в последните 15 минути.

Мачът за третото място между Македония и Сърбия ще се играе в сряда от 12:XNUMX часа, а на финала ще се срещнат отборите на Испания и Египет.