Неймар стана незаменим в ПСЖ след отписване, гол и три асистенции на бразилеца

Лионел Меси и Неймар донесоха нова победа на ПСЖ/снимка: EPA-EFE/Мохамед Бадра

Футболистите на ПСЖ започнаха убедително защитата на титлата в Лига 1 с триумф с 0:5 при визитата на Клермон.

Мачът беляза Неймар, когото ръководството на ПСЖ се опитваше да продаде през трансферния прозорец. Но бразилецът показа с показаната игра срещу Клермон, че е в отлична форма в началото на сезона.

Неймар откри резултата още в деветата минута с асистенция на Лионел Меси, а след това до края на първото полувреме асистира на Хакими и Маркиньос за убедителното 0:3 за ПСЖ.

През второто полувреме Неймар върна услугата на Меси, асистирайки на аржентинеца за първото от двете попадения. Меси постави крайния резултат, след като прехвърли Леандро Паредес в 86-ата минута.