Надеждите на Победа не успяха да влязат в историята: Елиминиран от Колрейн в Младежката лига

Снимка: ФК Победа/Фейсбук

Юношите на Победа се провалиха в желанието си да се класират за следващия етап от квалификациите в Младежката Шампионска лига.

Този следобед в Скопие, в тренировъчен център "Петър Милошевски", Победа игра 2:2 срещу Колрейн, което не бе достатъчно за следващата фаза заради поражението като гост с 3:2.

Днес червено-белите поведоха рано с гол на Тошески в 6-ата минута, имаха много повече от играта, доминация на терена, няколко полуположения и най-доброто на Дебрешлиоски в 37-ата минута. През второто полувреме вълненията пред противниковата врата бяха малко, а гостите си осигуриха пробив в следващия кръг с две бързи попадения в 82-ата и 87-ата минута. В крайна сметка Тодороски оформи крайното 2:2 с гол от дузпа.

В следващата фаза Колрейн го очаква трудна проверка и двубой срещу белгийския Генк.